В Китаї дрона оснастили зброєю

Найімовірніше, ця розробка буде особливо популярною в країнах з поганою економікою - пристрій дешевий і ефективний

На недавній виставці сучасних технологій китайські інженери представили коптер, призначений для викидання «їжаків» – мініатюрних колючок-дротів для зупинки ворожих солдатів або злочинців. Ця зброя (відома під назвами «часник», «Триболіт», «Тривола» і «залізна рогулька») є досить простим, а головне – дешевим і ефективним засобом уповільнення піхоти.

Воно перевірено часом – залізний часник використовувався ще до нашої ери. Оскільки безліч китайських військово-промислових компаній співпрацюють із слаборозвиненими державами, не виключено, що даний дрон придуманий в основному для продажу країнам третього світу. Він напевно є ефективним для зупинення наступу повстанців, стримування масових заворушень і розгону демонстрантів.

Цілком ймовірно, що здатні викидати «їжаків» дрони можуть послужити і міліції – з їх допомогою співробітники правоохоронних служб зможуть запросто проколоти шини автомобіля, за яким ведеться гонитва. Повідомляється, що відсіки таких коптерів можна оснащувати і іншими предметами.

Наприклад, мініатюрними димовими гранатами (це здогад автора даного топіка). На даний момент невідомо, чи готові китайські інженери до масового виробництва дронів для викиду протипіхотних «їжаків» – можливо, на нещодавній виставці вони показали тільки прототип пристрою.


Не пропустіть