В Кабміні обіцяють високошвидкісний інтернет на всій території України

Згідно обіцянкам, доступ до мережі буде навіть у найвіддаленіших куточках України

Уряд України планує покрити інтернетом всі міжнародні дороги і навіддаленіші населені пункти. Ця інформація опублікована в програмі діяльності Кабінету міністрів України. Сьогодні ця програма була опублікована на офіційному веб-ресурсі парламенту.

“Українці можуть користуватися високошвидкісним інтернетом на всіх міжнародних автодорогах і в усіх населених пунктах”, – йдеться в тексті програми.

Згідно з інформацією, в програмі йдеться також про те, що уряд планує провести масштабне дослідження, що встановить рівень реального покриття території України інтернетом. Наступний крок уряду – створення порталу, який буде на постійній основі моніторити доступність інтернету.

“Реальне розуміння проникнення мережі, чіткі параметри якості і норми дозволять нам створити ефективний Фонд забезпечення Інтернету в регіонах. Також це поліпшить якість координації при підключенні державних установ”, – йдеться в тексті документа. В уряді планують забезпечити українців онлайн-доступом 100% державних послуг, а також досягти показника в 60% використання населенням онлайн-держпослуг.


Не пропустіть