В iOS 18 користувачі iPhone можуть отримати ШІ-емодзі та нові можливості кастомізації додатків

iOS 18 може додати трохи більше задоволення від користування iPhone. У своєму інформаційному бюлетені Power On цього тижня Марк Гурман з Bloomberg повідомляє, що емодзі, створені штучним інтелектом, будуть серед нових функцій, які Apple покаже на WWDC наступного місяця. Наче поточна бібліотека емодзі не була достатньо великою, Гурман пише, що компанія «розробляє програмне забезпечення, яке може створювати кастомні емодзі на льоту, на основі того, що пишуть користувачі».

Apple також повідомляє, що користувачі iPhone матимуть більше можливостей для кастомізації своїх додатків і домашнього екрана, наприклад, можливість змінювати колір іконок додатків і розташовувати їх більш вільно, замість того, щоб бути прив’язаними до сітчастого макета. Останнє, зокрема, було б досить великою зміною для Apple, але, безумовно, бажаною для всіх користувачів, які хотіли б більш творчо підійти до оформлення свого домашнього екрана. Звичайно, це все ще чутки, тому не сприймайте їх як істину в останній інстанції.

Напередодні щорічної конференції для розробників, яка розпочнеться 10 червня, було багато розмов про плани Apple щодо штучного інтелекту, але Гурман припускає, що на даному етапі Apple обмежиться практичним застосуванням технології, а не дебютом чогось надто кричущого. Очікується, що Apple оголосить про партнерство з OpenAI і, на думку Гурмана, може дати поштовх ШІ в таких сферах, як пошук в Safari, Siri, ретушування фотографій і транскрипція голосових нотаток. Компанія також може запровадити розумні підказки для сповіщень, вебсторінок тощо.

Джерело Engadget

Не пропустіть