В інтернет-магазинах з’явилися перші згадки про нову Assassin’s Creed про вікінгів

Чекаємо якнайшвидшого анонса

Те, що нова частина Assassin’s Creed розповідатиме історію вікінгів, навряд чи є секретом – про це свідчать чутки останніх місяців. Але куди цікавіше, що даним чуткам з’явилося серйозне підтвердження. А все завдяки німецькому підрозділу Amazon.

Буквально шойно в мережі була помічена сторінка з грою Assassin’s Creed Ragnarok, причому не аби де, а в одному з найпопулярніших інтернет-магазинів на планеті – Amazon.com. Правда, витік був помічений на німецькому сайті компанії, але це не скасовує надійності зливу, адже дуже часто саме подібним чином гравці по всьому світу дізнаються про існування нових проектів задовго до їх офіційного анонсу. Що цікаво, на сайті було представлено не стандартне видання, а, очевидно, більш повна версія, яка називається “Вальгалла”.

Нагадаємо, що в свою чергу трохи раніше італійське відділення GameStop також допустило витік нової Assassin’s Creed, правда тоді в мережі з’явилася сторінка з виданням “Мйольнір”. Анонс гри очікується в рамках E3 2020 року, а реліз ближче до кінця року.

Джерело DSOG
Не пропустіть