В Intel прокоментували чутки про відмову від випуску 10-нм процесорів

Відразу ж після анонсу 10-нм процесорів Intel, що мали б випускатись для ноутбуків, по Інтернету поповзли чутки про те, що компанія відмовляється випускати їх.

Інсайдери кажуть, що чипмейкер навмисно пропустить реліз цих новинок для швидкого переходу до 7-нм рішень. Покласти край домислам взялися представники самої Intel, що нарешті вирішили розповісти про свої плани.

«Ми продовжуємо розвивати 10-нм технологію і наша поточна” дорожня карта “для 10-нм продуктів включає версії для настільних комп’ютерів», – заявили в компанії.

Раніше німецький портал Hardwareluxx повідомляв, що Intel випустить 7-нм чіпи тільки у 2022-му, не переходячи в процесі на десктопні 10-нм моделі процесорів.

В якості підтвердження теорії наводився передбачуваний виробничий графік компанії – проте підтвердити його справжність поки неможливо.

У виробництві процесорів Ice Lake, призначених для ноутбуків, вже використовується 10-нм техпроцес. Чипи десятого покоління оснащуються оновленою вбудованою графікою Iris Plus з подвоєною в порівнянні з попереднім поколінням продуктивністю.

Точні терміни виходу десктопних версій новинок Intel не повідомляє. Про нові 7-нм процесори лінійки Meteor Lake-S відомо небагато. Очікується, що платформа буде використовувати принципово нову архітектуру ядер, поки що знаходиться в розробці, а її анонс відбудеться не раніше 2022 року.

Джерело digitaltrends.com

Не пропустіть