В HUAWEI розповіли, як пройде перехід з Android на HarmonyOS

В компанії HUAWEI розповіли власникам Android-гаджетів про особливості установки своєї операційної системи. Зокрема, в компанії підкреслили, що перехід на нову платформу буде максимально комфортним для користувача. В її ході не постраждають ні особисті дані, ні програми.

Служба підтримки HUAWEI заявила, що базова версія системи смартфону, яку слід розглядати як передкомерційну стабільну збірку HarmonyOS 2.0, вже встигла пройти публічне тестування і встановлюється на підтримувані пристрої у фоновому режимі.

Компанія не встановлює будь-яких лімітів на кількість пристроїв, які можуть брати участь у публічній програмі бета-тестування. Розробники також відзначили, що перехід з EMUI на HarmonyOS здійснюється за тим же обліковим записом HUAWEI ID. Тому дані користувача не будуть загублені.

Наприклад, в мобільні онлайн-ігри користувачі зможуть входити з тим же логіном і паролем, що і раніше. Крім того, після апдейту перевстановлювати наявні Android-додатки не доведеться: вони просто продовжать працювати.

У числі перших гаджетів, які отримали доступ до нової ОС – смартфони HUAWEI Mate 40, Mate 30, P40, Mate X2, nova 8, а також планшети серії MatePad Pro. У перспективі система буде доступна для більш ніж 100 пристроїв HUAWEI і 35 смартфонів Honor, які були випущені до відділення бренду від материнської компанії.

Не пропустіть