В Google Pay тепер можна розраховуватись криптовалютою

 

Безконтактна оплата є дуже важливою і популярною функцією смартфону на сьогоднішній день. Завдяки їй можна не носити з собою гаманець і банківські карти.

Однак до недавнього часу через Google Pay можна було платити тільки фіатними грошима, а тепер можна буде розплачуватися ще й криптовалютою.

В Google Pay з’явилася офіційна підтримка кріптовалютної біржі Coinbase. Тепер користувачі платіжного сервісу зможуть оплачувати покупки безконтактним способом, використовуючи свої заощадження не тільки в фіатній, але і в цифровій валюті.

Підтримка криптовалюта в Google Pay

Прив’язати до Google Pay сам рахунок на біржі, звичайно, не можна. Для цього потрібно оформити дебетову карту, яку Coinbase видає своїм клієнтам. Вона дозволяє проводити платіжні операції як при використанні звичайного «пластику». Її і потрібно прив’язати до Google Pay.

Само собою, транзакції через карту Coinbase будуть проводитися не в криптовалюті, а в фіатній валюті. Тому що для цього як мінімум потрібно, щоб криптовалюту приймав продавець. Тому Coinbase буде просто переводити біткоіни в долари, і відправляти їх продавцю.

В той момент, як користувач прикладає смартфон до терміналу, він відправляє сигнал на біржу для перевірки засобів. Якщо їх виявляється досить, сервіс фіксує курс криптовалюти, в якій проводиться оплата, і відсилає продавцю підтвердження. Після цього проводиться обмінних операцій, і продавець отримує свої гроші.

Для зручності користувачів Coinbase пропонує ряд привілеїв клієнтам своєї карти, що робить її не менш привабливою, ніж звичайні банківські карти.

Якщо у вас є карта Coinbase, ви можете прив’язати її до Google Pay, використовуючи вбудований інструмент прив’язки «пластику». Просто відскануйте її, вкажіть контактні дані і підтвердіть прив’язку введенням коду авторизації, який прийде вам по SMS.

Правда, є деякі обмеження. Незважаючи на те що Coinbase працює по всьому світу, свої дебетові карти біржа видає тільки в США. Відповідно, скористатися привілеєм з оплати покупок з використанням криптовалютних активів можуть тільки американці.

Однак це ще не все. Пластикова карта Coinbase емітована під егідою платіжної системи Visa. Тому розплачуватися з її допомогою, хоч і через Google Pay, можна тільки там, де приймають картки Visa.

Незважаючи на те що більшість власників криптовалютних активів зазвичай використовують їх виключно як інструмент інвестування, нова ініціатива Coinbase і Google здатна змінити ставлення користувачів до біткоінів і інших валют.

Тому, якщо підключаться і інші біржі, можна буде говорити про перетворення крипти в повноцінний засіб оплати.

Не пропустіть