В Google Картах з’явиться корисна функція для людей в інвалідних візках

З сьогоднішнього дня в Google Картах з’явиться новий режим під назвою «Доступність місць», який буде більш чітко відображати інформацію щодо доступності локації для людей, які пересуваються у інвалідних візках. За словами компанії, режим буде поступово впроваджуватися як на пристрої Android, так і iOS.

Коли режим включений, спеціальне позначення буде вказувати на те, чи обладнане місце, яке користувач збираєтеся відвідати, для інвалідних візків.

Google розробив цю функцію для 130 мільйонів користувачів, які пересуваються на інвалідних візках по всьому світу, з яких 30 мільйонів проживають в США. Зокрема, вона була створена за допомогою зусиль місцевих гідів, які допомогли подвоїти список доступності для підприємств до більш ніж 15 мільйонів у 2017 році.

«Допомагали також власники магазинів, використовуючи Google My Business, щоб додати інформацію про спеціальні можливості для своїх бізнес-профілів, щоб допомогти користувачам, які потребують безперешкодного доступу, знайти їх в Google Maps і пошуку», — говорить Google.

Компанія радить оновити додаток, зайти в Налаштування, потім — в Спеціальні можливості, і активувати відповідний режим.

Джерело TheVerge
Не пропустіть