В Android-версії Apple Music з’явились нові цікаві функції

В додатку Apple Music на платформі Android зявились нові функції. Зокрема, підтримка треків у стислому форматі, технології просторового звучання Spatial Audio, а також інші можливості.

Крім підтримки Lossless-треків, оновлена ​​бета-версія мобільного клієнта Apple Music для Android отримала режим автоматичного перехресного загасання. При його активації перехід між композиціями здійснюється за допомогою мікшування кінця і початку сусідніх треків в плейлисті. Крім того, був поліпшений пошук в призначеній для користувача бібліотеці, завдяки чому знаходити потрібні пісні стало простіше.

Apple відзначає, що підтримка Dolby Atmos реалізована не на всіх пристроях, тому власники деяких смартфонів не зможуть скористатися функцією об’ємного звучання через апаратні обмеження. Що стосується незжатих треків, про їх доступність в бібліотеці буде сигналізувати відповідна піктограма.

Взяти участь у програмі бета-тестування Apple Music на Android можуть користувачі, які встигли подати заявку на сайті магазину додатків Google Play.

Джерело Macerkopf
Не пропустіть