Усі бажаючі можуть протестувати нову гру Dota Underlords

13 червня розпочався закритий бета-тест кросплатформенної гри Dota Underlords, а сьогодні його відкрили для всіх бажаючих

Dota Underlords – абсолютно нова онлайн-розвага компанії Valve. Так, на світовому ринку мобільних відеоігор не так давно з’явилася нова тенденція переносити битви на шахову дошку, і розробники Dota 2 вирішили підтримати цю ідею.

В кінці минулого року компанія вже намагалася випустити гру, засновану на героях Dota 2. Але розробка провалилася практично відразу після релізу, тому Valve вирішила влити свої активи в нові проекти. Одним з них і став Underlords.

У Dota Underlords гравцям належить битися в битві розумів з сімома противниками. При цьому більшу частину гри становитиме саме набір, побудова і управління командою героїв з сильними і слабкими сторонами кожен.

Гра підтримує кроссплатформенність, тому в одному матчі можуть боротися користувачі як мобільних пристроїв, так і комп’ютерів.

Закрите бета-тестування нової гри Valve стартувало 13 червня, а з 20 червня доступ до пробного періоду в грі отримали всі користувачі Steam. Тепер гра доступна і на мобільних платформах – як на iPhone, так і на Android. У відкритому бета-тесті доступні всі основні можливості гри. Вона працює з загальними рейтингами і прогресом, тренуваннями з ботами і так далі. У фінальній версії потрібно чекати тільки дрібних доопрацювань.

Розробники мають намір регулярно оновлювати гру і додавати в неї нові цікаві можливості. Вони налаштовані серйозно і мають намір утримувати наш з вами інтерес максимальну кількість часу. За словами членів команди Underlord, особливу важливість в ході відкритого тесту грає зворотний зв’язок. Саме тому всі бажаючі можуть залишити відгуки про розвазі на офіційному сайті. Скільки триватиме відкрите тестування, поки невідомо.


Не пропустіть