Унікальні навушники Sennheiser працюють 100 годин на одному заряді

Виробник завжди славився навушниками і гарнітурами високої якості, але в цей раз нам показали абсолютно унікальний продукт

Більшість бездротових гарнітур мають один великий недолік. Це невеликий термін служби батареї, і це дуже дратує, особливо якщо тобі потрібна ця гарнітура вже і зараз, але вона розряджена. Тому багато компаній працюють над усуненням цієї проблеми.

Хтось придумував швидку зарядку, хтось особливі блоки живлення, і тільки один виробник пішов по самому логічному, але не самому легкому шляху. Мова йде про компанію Sennheiser, яка сьогодні випустила свою новітню бездротову ігрову гарнітуру GSP 370. Виробник заявляє, що вона забезпечує до 100 годин автономної роботи завдяки низькому енергоспоживанню і якісному акумулятору.

Геймери, які проводять за улюбленими іграми близько 6 годин в тиждень можуть розраховувати на чотири місяці роботи пристрою від одного заряду, і це один з кращих результатів на ринку. Плюс до всього, GSP 370 можна використовувати навіть під час безпосередньої зарядки.

Гарнітура працює з ПК, Mac і PS4. Вона забезпечить практично нульову затримку і фірмову високу якість звуку, яким славляться багато навушників фірми Sennheiser. Спеціальна програма Sennheiser Gaming Suite для Windows дозволить користувачам налаштовувати звук за допомогою еквалайзера і різних пресетів, а також регулювати ступінь обсягу звуку і параметри мікрофона.

На даний момент це програмне забезпечення працює тільки на Windows 10, але з часом виробник обіцяє це виправити. Як і інші ігрові гарнітури компанії, GSP 370 має мікрофон з шумопоглинання, який мінімізує фонові звуки і може бути відключений одним легким рухом. Вбудоване колесо прокрутки дозволить регулювати гучність без зайвих рухів тіла, новинка комфортно сидить на голові, а амбушюри з піни з ефектом пам’яті дозволяють комфортно себе почувати навіть після довгого часу використання. Починаючи з сьогоднішнього дня, GSP 370 буде продаватися за ціною в 199,95 доларів.

Джерело trashbox.ru
Не пропустіть