Улюблену фішку фанатів OnePlus тепер матимуть лише флагмани

Компанія OnePlus вперше презентувала перемикач режимів звуку ще у 2015 році – його вперше отримав OnePlus 2. Останнім часом, після того як компанія OnePlus тісніше злилася з Oppo та почала випускати доступні смартфони, що часто були перебрендованими пристроями Oppo, моделі не отримували цього перемикача.

Щоправда, після випуску OnePlus Ace (OnePlus 10R), фанати були здивовані, оскільки цей смартфон можна назвати хоч і відносно доступним, але флагманським, і незважаючи на це, він не отримав перемикача режимів. Зараз з’явилися інсайдерські дані про те, що OnePlus Nord 2T був останнім не преміальним смартфоном OnePlus, що отримав такий перемикач.

Це означає, що усім фанатам OnePlus, які надавали перевагу смартфонам компанії, у тому числі, через цю фішку, доведеться платити досить велику суму, щоб отримати смартфон, оснащений нею. Слід зазначити, що у OnePlus поки офіційно не підтвердили цю інформацію, але якщо таке рішення прийняте, то ми, скоріш за все, побачимо його не у вигляді заяви, а при випуску наступних смартфонів компанії.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть