Ультрабук Acer Swift X з RTX 3050 Ti та AMD Ryzen 5000 офіційно презентовано

Компанія Acer офіційно презентувала ультрабук Acer Swift X на базі AMD Ryzen 5000 (Cezanne-U) та дискретним графічним адаптером NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. З рішень конкурентів цю модель виділяє компактний та легкий металевий корпус (товщина складає 17.9 міліметра, вага – 1.39 кілограма) при діагоналі 14 дюймів, а також автономність до 17 годин від одного заряду акумулятора.

Ноутбук оснащений процесорами AMD Ryzen, аж до моделі Ryzen 7 5800U у топовій версії, в парі з якими працює до 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4X. Модель оснащена NVMe-сховищем об’ємом до 2 ТБ, об’єм акумулятора складає 59 Вт/г. Acer Swift X отримав IPS-дисплей з діагоналлю 14 дюймів, роздільною здатністю FullHD, яскравістю 300 ніт та охопленням sRGB 100 відсотків.

Незважаючи на компактні габарити ноутбука, він отримав достатньо просунуту систему охолодження – він оснащений вентилятором з 59 лопатями 0.3 міліметра та двома мідними теплотрубками D6. Крім цього, клавіатура передбачає притік повітря, та покращена конструкція верхньої частини вентилятора для кращої циркуляції повітря.

На жаль, подробиць про версії ноутбука, які будуть доступними на вибір, поки немає. Відомо, що на українському ринку ноутбук повинен з’явитися вже влітку-восени цього року за ціною від 34000 гривень за молодшу версію (її специфікації поки невідомі).


Не пропустіть