Укрпошта готує новий застосунок: які функції чекати

До кінця року Укрпошта планує представити новий мобільний застосунок. Поточна версія має чимало недоліків та низькі рейтинги в App Store і Google Play Маркеті — 2,5 та 2,0 відповідно.

Маркетинговий директор Укрпошти Максим Колесніков поділився, що новий застосунок матиме функції, які вже давно є у конкурентів, але поки що недоступні користувачам Укрпошти. Одна з них — трекінг посилок.

Колесніков пояснив, що одна з найбільших проблем нинішнього застосунку полягає у відсутності сповіщень про статус посилок. Це було пов’язано не з небажанням розробників, а з технічними обмеженнями інфраструктури Укрпошти.

Новий застосунок Укрпошти дозволить клієнтам отримувати сповіщення про статус своїх посилок на кожному етапі: від сортування до доставки. Для цього застосунок довелося переписувати з нуля, оскільки зміни не можна було внести до наявного.

Колесніков зазначив, що зараз запускаються кілька систем, які дозволять контролювати посилку на кожному етапі. Автоматизоване сортування допоможе розуміти, де і як рухається посилка, що й дозволить запровадити цю функцію.

Точних термінів запуску нового застосунку Максим Колесніков не назвав, але запевнив, що його буде запущено до кінця цього року. Крім трекінгу, наразі не відомо, які ще функції з’являться в новому застосунку, але користувачі вже з нетерпінням чекають на поліпшення.

Джерело AIN.UA

Не пропустіть