Українцям назвали спосіб позбутися від рекламних дзвінків

Експерт Ян Кошманюк розповів українцям про те, як позбутися від рекламних дзвінків.

За його словами, якщо номер телефону хоча б раз потрапив в базу спамерів, швидше за все, позбавитися від їх дзвінків повністю не вдасться, оскільки база може переходити з рук в руки або з компанії в компанію.

Фахівець пояснив, що таке можливо, якщо менеджер, у якого колись зробили покупку, при переході на роботу в іншу компанію забере з собою і базу клієнтів. «Але не варто впадати у відчай: сьогодні існують різні способи обмеження подібних дзвінків», – сказав він.

Так, можна скористатися послугами операторів зв’язку із блокування небажаних дзвінків, встановити спеціальні додатки, що оповіщають про дзвінки з потенційною рекламою або шахраїв. Крім того, можна орендувати віртуальний номер і використовувати його для реєстрації в програмах лояльності і при здійсненні покупок в інтернеті.

Фахівець підкреслив, що найчастіше компанії дізнаються номери телефонів від їх власників, коли ті вказують свої особисті дані на будь-яких ресурсах. Крім того, існують спеціальні програми, які знаходять в інтернеті контакти у відкритому доступі по заданих параметрах. Нарешті, клієнтську базу можуть вкрасти, зламавши сайт компанії, а потім перепродати.

У висновку Кошманюк зазначив, що на нав’язливі рекламні дзвінки можна поскаржитися оператору послуг зв’язку.

Джерело gsminfo.com.ua
Не пропустіть