Українці розробили безпілотник, невидимий для ППО

Українські інженери разом із програмістами розробили новий безпілотник, який російські ППО не зможуть виявити. При цьому він значно дешевший за зарубіжні аналоги, йдеться в сюжеті ТСН.

Повідомляється, що розробники вже готові налагодити масове виробництво своїх БПЛА. Вони здатні нести до шести снарядів для РПГ, а щодо точності, то при першому пострілі з висоти 100 метрів, розкид склав всього три метри. Попри прагнення інженерів покращити цей показник до 1 метра, навіть за таких умов можна розвалювати велику техніку супротивника.

Щобільше, безпілотники невидимі для російських ППО та засобів радіолокаційної боротьби, а їхні оператори можуть перебувати на відстані до 20 км. “Невидимкою” БПЛА робить використання сучасних матеріалів без металів та інших компонентів, які можуть розпізнаватись ворожими системами.

На додачу до всього, безпілотник повністю електричний, через що відсутній тепловий слід – це суттєво ускладнює завдання по ньому ударів.

Співзасновник Monobank Володимир Яценко розповів, що рашисти витрачають дуже дорогі ракети для збивання наших БПЛА. Він розповів про випадок, коли орки випустили по безпілотнику ракету вартістю понад 200 тисяч доларів, хоча сама “пташка” коштувала лише 5 тисяч.Не пропустіть