Українці можуть отримати 50 000 гривень у “Дії”

Уряд країни повідомив громадянам дивовижну новину: українці можуть отримати допомогу до 8 мільйонів гривень. 1 липня стартувала програма єРобота, в межах якої ви можете отримати грант на створення або розвиток власної справи в одній з чотирьох напрямів. А саме:

  • дитячий садок (до 400 тис. грн.);
  • для власного бізнесу (від 50 000 до 250 000 гривень);
  • переробні підприємства (до 8 млн грн);
  • за теплицю (до 7 млн ​​грн).

Усі подробиці – на національному порталі «Дія». Звернутися за допомогою можуть як фізичні, так і юридичні особи. Також важливою умовою є те, що громадяни не перебувають і не працюють в Криму та на інших окупованих територіях. Крім того, для отримання гранту ви не повинні співпрацювати з країнами-агресорами, не бути під економічним та іншим санкціями, не перебувати в стані ліквідації, не бути банкрутом і не мати бюджетних боргів.

Отримані кошти ви можете використати на закупівлю матеріалів і сировини відповідно до бізнес-плану, придбання торговельного обладнання, організацію оренди обладнання (крім мотоциклів, легкових та інших власних транспортних засобів), сплату орендної плати за нежитлові приміщення — Для цього , можна надати до 25% суми гранту.Не пропустіть