Анонсовано український додаток для інвестицій в акції та криптовалюти

Нещодавно був анонсований спільний проект інвестиційно-фінансового сайту “Мінфін” та інвестиційного фонду Dragon Capital під назвою Multi Invest. В рамках проекту планується запуск мобільного застосунку, в якому об’єднають можливості покупки акцій, держоблігації, криптовалюти та інвестиційні фонди. Застосунок планується запустити у першому кварталі 2022 року.

Мета проекту – зробити процес інвестування “зрозумілим та доступним кожному”. Завдяки цьому в українців буде проста можливість придбати акції таких великих компаній, як Tesla, Apple, Netflix та інші; криптовалюти Bitcoin, Ethereum та інші; державні облігації та інше. В плані функціоналу, скоріш за все, додаток нагадуватиме популярну американську платформу Robinhood.

Multi Invest має стати продуктом, що уособлює комбінацію зручного інтерфейсу, низької порогової суми (на рівні 1000 гривень) та відкритої архітектури (до якої зможе підключитися банк чи брокер, пропонуючи свої інвестиційні продукти). Спершу в рамках додатку не буде змоги українські акції, але згодом вона буде додана (це пояснюється тим, що український ринок акцій має низьку ліквідність).

Поки що мобільний застосунок перебуває на стадії розробки, його планують анонсувати в першому кварталі наступного року. Зараз можна підписатися на офіційні соцмережі проекту і слідкувати за його оновленнями, щоб першими дізнатися про офіційний запуск. На даний момент бізнес-модель додатку невідома, і незрозуміло, як саме творці планують монетизувати його.


Не пропустіть