Україна використовуватиме БПЛА Bayraktar Mini

У Мережі з’являються дані про те, що в Україну надійшли додаткові турецькі безпілотники Bayraktar TB2, а також про те, що на фронті використовуються безпілотники ще одного типу – Bayraktar Mini. Це найперша розробки компанії Baykar Makina, яка стала на озброєння турецької армії ще в 2007 році.

Слід зазначити, що Bayraktar Mini відноситься не до ударних, а до розвідувальних дронів малого класу, які можна запускати з рук. Bayraktar Mini не має озброєння, він може лише проводити дії щодо розвідки, коригування та спостереження. Варто зазначити, що і Bayraktar TB2 використовують при спостереженні та коригуванні артилерійського вогню.

Головними перевагами Bayraktar Mini є можливість запуску з рук, автоматичної навігації по точках, безпечного цифрового зв’язку, автоматичного приземлення з парашутом у випадку втрат зв’язку, смарт-система контролю акумулятора та інше. Останню модифікацію Bayraktar Mini D презентували нещодавно – у березні 2021 року. На даний момент невідомо, скільки Bayraktar Mini використовується українськими військами.

Джерело Oryx

Не пропустіть