Україна буде представлена 14 стартапами на найбільшій технологічній події Європи

Стало відомо, які 14 українських стартапів були відібрані конкурсною комісією для участі в найбільшому технологічному заході Європи VivaTech, що пройде у Парижі з 15 по 18 червня. Інформацією про це поділилися в Міністерстві цифрової трансформації України.

Україна буде представлена багатьма рішеннями. Серед них є ClinCaseQuest – платформа, що дозволяє проводити навчальні медичні симуляції; Fruittorg – B2B маркетплейс з фруктами та овочами; Avocado AI – рішення, що дозволяє оптимізувати запаси і процеси на ринку HoReCa, Lookerz – рішення для генерації образів і аналогічних товарів з ШІ; MISU – платформа і пристрій для моніторингу здоров’я з прогнозом настання критичних ситуацій, а також Elai.io – сервіс, що дозволяє переводити текст у автоматично згенероване відео.

Окрім цього, будуть представлені INPUT SOFT – авіаційний програмний сервіс, Akurateco – платіжний сервіс, CASES – соцмережа з функціями онлайн-навчання, fprojo – рішення для фінансового управління, система безпеки WheelKeep для велосипедів, рішення Cardio.AI для кардіології та додаток zeely.app для просування бізнесу.


Джерело Мінцифра

Не пропустіть