У Xiaomi спрогнозували появу смартфонів без роз’ємів вже наступного року

У компанії Xiaomi вважають, що вже наступного року мають з’явитися смартфони без роз’єма USB-C для зарядки та передачі даних. Це означає, що обмінюватися даними вони зможуть лише бездротовим способом, як і заряджатися (роз’єма для навушників, зрозуміло, також не буде).

Нагадаємо, що ще рік тому був презентований флагманський Vivo Apex 2020 з безрамковим дисплеєм FullView, який був загнутий з боків на 120 градусів. У моделі був неперервний оптичний зум, балансна стабілізація камери та бездротовою зарядкою. У моделі не було роз’єма для зарядки.

У компанії Xiaomi додали, що єдина причина, чому бездротова зарядка досі не стала основним методом зарядки смартфона, є її недостатня технологічність. Крім цього, на даний момент у громадських місцях недостатнє оснащення інфраструктурою для такого методу зарядки.

Крім цього, рішення для традиційної зарядки за допомогою кабеля, на думку багатьох користувачів, є більш “зрілими” та безпечними у порівнянні з бездротовими варіантами. Але очікується, що по мірі розвитку технологій на ринку буде з’являтися все більше смартфонів з покращеними системами бездротової зарядки.


Не пропустіть