У Windows 11 виявлено важливе недопрацювання

Компанія Microsoft офіційно підтвердила, що на даний момент у операційної системи Windows 11 немає підтримки перетягування додатків на панель задач. Крім цього, у Windows 11 відсутня можливість змінювати розміщення самої панелі задач – нагадаємо, що раніше панель можна було перемістити вправо, вліво або вверх. Тепер такої можливості немає, і користувачам доведеться завжди використовувати її знизу.

У Microsoft також визнали, що розробники видалили значення реєстру “ShowSecondsInSystemClock”, що дозволяє годиннику панелі відображати час у секундах. Для використання цієї функції, яка була вперше додана у Windows 10, потрібно ввімкнути реєстр. У офіційному повідомленні Microsoft підтвердила, що у системного годинника, що розташований на панелі задач, зникла підтримка відображення часу в секундах.

У Microsoft заявили, що цей розділ реєстру у Windows 11 не підтримується, щоправда, також додали, що використають цей фідбек для покращення функціональності годинника, тому цілком імовірно, що в майбутньому його повернуть. У випадку, якщо вам потрібне відображення часу з секундами на панелі задач, варто використати сторонню програму – наприклад, T-Clock Redux.

Бета-версія операційної системи Windows 11 вже доступна, а офіційна прев’ю-версія повинна стати доступною вже у жовтні цього року. Слід, щоправда, звернути увагу на те, що для встановлення слід мати комп’ютер з процесором Intel Core 8 Gen або AMD Zen+, 4 ГБ оперативної пам’яті і, головне, TPM-модулем.

Не пропустіть