У WhatsApp з’явиться нова корисна функція, яку давно всі чекали

Темна тема WhatsApp вже зовсім скоро з'явиться в додатку

Темна тема ще досі недоступна в WhatsApp, але з’явилися нові докази швидкої реалізації цієї функції в додатку.

Команда розробників WhatsApp продовжує роботу над додаванням темної теми оформлення, яка ведеться з вересня минулого року. Вперше вона з’явилася в бета-версії месенджера з індексом 2.19.82 для дуже обмеженого кола користувачів. До сих пір ми бачили лише стартовий екран, бульбашки з текстом і настройки в темному оформленні. Тепер ресурс WABetainfo виявив додаткові елементи інтерфейсу, які доводять, що реалізація темної теми незабаром вийде на фінішну пряму.

Судячи з усього, на відміну від Instagram і Facebook Messenger, в додатку WhatsApp буде вибір тем: світла, темно-сіра і нічна синя. На користь останньої говорить наявність нового фонового зображення Night Blue, яке буде відображатися за замовчуванням. Це означає, що функція скоро буде розгорнута для всіх користувачів бета-версії месенджера, а потім і в стабільній версії програми. Темна тема – це те, що користувачі WhatsApp просили додати з тих пір, як відповідне оформлення з’явилося в iOS 13 і Android 10.

Розробники внесли кілька змін в темну тему в останні оновлення бета-версії програми, але поки не поспішають з їх розгортанням. Відомо, що новий розділ Theme включатиме оформлення на вибір: Light, Dark і System Default. Перше – це звичайна біло-зелена схема оформлення, яка на поточний момент доступна в стабільній версії, друге і є темна тема. Параметр System Default визначатиме, яке оформлення використовується в системі (Android, iOS) і, відповідно, активувати світлу або темну тему.

Джерело WABetainfo

Не пропустіть