У WhatsApp з’явилися нові можливості форматування тексту

Відсьогодні у WhatsApp з’являються нові опції форматування тексту, щоб зробити ваше спілкування у чаті ще зручнішим. Раніше ви вже могли використовувати напівжирний шрифт, курсив, закреслення та моноширинний пробіл.

Але доповнення відкривають цілий світ нових можливостей: марковані списки, нумеровані списки, блокові лапки та форматування вбудованого коду тепер доступні на Android, iOS, Web та Mac. Раніше вони були в стадії тестування.

На зображенні вище чітко показано, що нового (перші чотири на зеленому фоні) і як ви можете використовувати ці параметри форматування. Як бачите, їх дуже легко викликати, коли виникає потреба.

Щоб створити маркований список, просто поставте перед текстом символ “-” і пробіл, а потім продовжуйте додавати нові пункти до списку, відступаючи на новий рядок і повторюючи. Те ж саме стосується нумерованих списків, за винятком того, що в цьому випадку ви додаєте номер, за яким слідує крапка і пробіл – ось так: “1.”, потім “2.” і так далі.

Для блокових лапок все, що вам потрібно, це символ “>”, за яким слідує пробіл, і те, що йде далі, буде блоковою лапкою. Нарешті, якщо ви хочете ввести вбудований код, просто оберніть текст символом “`” – “ось приклад“.

Джерело The Verge

Не пропустіть