У “Всеукраїнській школі онлайн” з’явився “Кабінет учителя”

В рамках навчальної онлайн-платформи “Всеукраїнська школа онлайн” користувачам, які мають статус вчителя, стали доступні “Кабінети учителя”. Цей інструмент призначений для організації віртуальних класів та відстеження показників успішності учнів. Також в рамках останнього оновлення, яке додало цей інструмент, розробники провели редизайн інтерфейсу.

У МОН зазначили, що це нововведення є стратегічним кроком для розвитку “Всеукраїнської школи онлайн”. Наступним важливим кроком в рамках дорожньої карти нововведень називають презентації мобільних додатків для iPhone та Android-смартфонів, що дозволить зробити навчання у форматі онлайн ще більш зручним та доступним.

Завдяки “Кабінету учителя” можна зручніше організовувати дистанційне та змішане навчання. Наприклад, завдяки цьому інструменту можна легше адаптувати навчальні умови при переведенні на повне або частково дистанційне навчання, а також полегшити процес комунікації між вчителем та учнем та дозволити відстежувати поточну успішність.

“Кабінет учителя” дозволяє влаштувати дискусію для обговорення визначеної теми, відстежувати прогрес усіх учнів, створити віртуальний клас, запросити учня для перегляду курсу, а згодом планується надати можливість вчителям створювати власні курси. Більше нововведень очікується з оновленнями, які стабільно отримуватиме ця платформа.

Не пропустіть