У Telegram з’явилися групові голосові дзвінки

Сьогодні, 30 листопада, у популярному месенджері Telegram з’явилась можливість здійснювати голосові дзвінки у групових чатах. Слід звернути увагу на те, що на даний момент функція доступна лише у бета-версії додатка для Android та iOS під номером 7.3, а реліз для стабільної версії очікується вже незабаром.

На даний момент здійснювати голосові дзвінки можна у публічних групах, але у дзвінку можуть брати участь лише адміністратори, причому виключно неанонімні. Слід звернути увагу на те, що спершу фішка стала доступною лише для операційної системи Android, а згодом – для Android та iOS (як вже згадувалось вище, в рамках бета-версії).

Слід звернути увагу на те, що команда розробників месенджера Telegram анонсувала випуск цієї функції ще у квітні цього року – тоді нам пообіцяли, що групові відеодзвінки повинні з’явитися до кінця цього року. На даний момент користувачам доступна функція відеодзвінка лише для двох користувачів у відповідному чаті, а от відеодзвінки для груп поки так і не реалізовані. Очікується, що ця фішка повинна з’явитися разом з груповими голосовими дзвінками. Хоча терміни виходу, знову ж таки невідомі, але він очікується вже у грудні цього року.

Не пропустіть