У Telegram з’явилися голосові чати

Одночасно до чату можуть підключитися тисячі учасників.

Команда розробників Telegram продовжує розширювати можливості групових чатів. Передноворічне оновлення приносить в месенджер голосові чати — це, як сказано в оголошенні, аудіоконференції нового типу, до яких учасники групи можуть підключатися в будь-який момент.

Голосовий чат завжди відкритий і не залишає сліду в історії повідомлень. Його особливість також полягає в тому, що користувачі зможуть водночас спілкуватися в чаті і користуватися додатком, читати і відправляти повідомлення в інші бесіди.

Користувачі навіть зможуть побачити, хто з учасників спілкується в голосовому чаті. Якщо люди будуть цікаві, то до розмови можна буде приєднатися.

Користувачам Android доступний режим відображення поверх інших додатків. У цьому режимі можна керувати мікрофоном і бачити, хто говорить в чаті, навіть якщо сам додаток згорнутий.

Запросити нових користувачів в голосовий чат можна в будь-який момент. Одночасно до чату можуть підключитися тисячі учасників. Такий формат може бути корисний, як для робочих зустрічей, так і масових заходів, конференцій або бесід з друзями.

У майбутньому розробники Telegram обіцяють додати нові можливості, такі як трансляція екрану або відео.

Крім того, тепер під час завантаження стікерів в месенджері будуть відображатися їх силуети. З усіма нововведеннями можна ознайомитися в блозі Telegram.

Джерело Telegram
Не пропустіть