У роботі Дії сталися збої

Сьогодні, 30 квітня, зранку були технічні неполадки, пов’язані з платформою G-Cloud, що належить хостинг-провайдеру DeNovo, на потужностях якого працює Дія (мова йде як про онлайн-портал, так і про мобільний додаток). Через це сайт онлайн-порталу Дія не працює або працює некоректно. Крім цього, у мобільному додатку не працює оновлення документів (не генеруються валідаційні QR-коди),

У Міністерстві цифрової трансформації вже відреагували на це – технічні неполадки пов’язані з роботою технологічного стеку віртуалізації. Вже ведеться аварійно-відновлювальна робота для вирішення технічних неполадок, щоб сервіси Дії стали доступними громадянам якомога швидше. Варто звернути увагу на те, що раніше таких неполадок у роботі Дії ніколи не було.

Також стало відомо, що доступність NSX Manage (модуль, відповідальний за керування системою), вже відновлена. Також іде робота, спрямована на відновлення функцій NSX. У Міністерстві цифрової трансформації сподіваються, що робота провайдера буде відновлена вже протягом приблизно 1.5 годин, тобто приблизно о 15:00 сервіси знову повинні стати доступними.

Не пропустіть