У PlayStation 5 може з’явитись підтримка ігор всіх поколінь PS

Останнім часом ми чуємо все більше слухів і розмов про PlayStation 5. І це зрозуміло, тому що після офіційного анонсу ця тема дуже хвилює геймерів. Інсайдери підливають масла у вогонь і розповідають різні слухи про майбутню новинку. А журналісти тим часом діляться враженнями про ігри наступного покоління.

Тепер була помічена одна цікава деталь. В Мережі ходять слухи, що на приставці можна буде запустити тайтли будь ітерації PlayStation. Про те, що PlayStation 5 буде підтримувати ігри PS4, нехай і не повністю, було відомо вже давно.

Однак інсайдер з серйозним кредитом довіри PSErebus натякнув, що цим справа не обмежиться. Мережевий інсайдер, що свого часу точно передбачив дату релізу The Last of Us Part II, написав на своїй сторінці в Twitter звернення до геймерів із закликом не викидати, обмінювати або продавати ігри з PS1, PS2, PS3 і PS4.

Неважко здогадатися, що інсайдер говорить про повну сумісність PlayStation 5 з усіма тайтлами для консолей Sony, починаючи від самого першого покоління. А це вже серйозно. Якщо це дійсно так, то важливо пам’ятати про архітектурні відмінності консолей різних поколінь – навряд чи це буде пряма підтримка, швидше за щось на зразок нативного емулятора.

Також не варто забувати, що інсайдерська інформація навіть від самих авторитетних джерел часто буває неточною, а тому ставитися до неї варто відповідно – як до слуху. Консоль Sony PlayStation 5, нагадаємо, була анонсована 8 жовтня. Точна дата надходження системи в продаж поки не повідомляється, проте розробники заявили, що консоль з’явиться на прилавках в святковий сезон кінця 2020 року.

Джерело twitter.com
Не пропустіть