У новеньких iPhone 12 виявлена масова проблема з дисплеями

Згідно з численними повідомленнями користувачів, у смартфонів iPhone 12 проблеми з дисплеєм. Пристрої можуть несподівано почати міняти відтінок на сірий або зеленуватий або мерехтіти. Лист, який нібито був спрямований авторизованим постачальникам послуг Apple, підтверджує, що компанія знає про проблеми і проводить власне розслідування з цього приводу.

Незважаючи на те, що з дня прем’єри нової лінійки смартфонів пройшло трохи більше місяця, компанія Apple визнала проблему в роботі екранів.

Гігант з Купертіно порадив технічним фахівцям в своїх авторизованих сервісних центрах поки не обслуговувати ці смартфони, а замість цього запропонувати власникам підтримувати свою версію iOS в актуальному стані. Apple, схоже, впевнена, що проблеми з дисплеєм можна виправити за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Деякі власники iPhone 12 на офіційному форумі Apple повідомили, що проблема з тонуванням виникає, коли яскравість встановлена ​​нижче 90%. Проблеми з мерехтінням були помітні лише під час перегляду медіафайлів, які містять чорні смуги по боках. Обидві проблеми зникають через певний час.

Джерело gsmarena
Не пропустіть