У нового флагмана Redmi немає підтримки додатків та сервісів Google

Компанія Redmi декілька днів тому презентувала свій ігровий смартфон Redmi K40 Game Enhanced Edition, і сьогодні ця модель поступила у продаж в Китаї. Згідно з новими даними, девайс не підтримує сервіси та додатки компанії Google (або GMS – Google Mobile Services). Нагадаємо, що ще у лютому Xiaomi підтвердила, що GMS не буде підтримуватися MIUI China ROM.

Згідно з даними компанії Xiaomi, завдяки цьому вдасться зменшити об’єм пам’яті, який використовується системою MIUI. Нагадаємо, що Xiaomi дозволяє користувачам своїх смартфонів з оболонкою MIUI 12.5 видаляти навіть системні додатки заради звільнення внутрішньої пам’яті.

Оскільки Redmi K40 Game Enhanced Edition поставляється з оболонкою MIUI 12.5 з коробки, у ньому немає файлів, необхідних для підтримки GMS, тому користувачі не зможуть встановити Google Mobile Services з магазину Mi App на цей смартфон. Голова Mi Store підтвердив, що у Redmi K40 Game Enhanced Edition немає підтримки GMS.

Слід також звернути увагу на те, що компанія Xiaomi може додати підтримку Google Mobile Services у майбутніх оновленнях операційної системи. Нагадаємо, що раніше компанія заявляла, що буде оснащувати смартфони підтримкою GMS залежно від попиту.


Не пропустіть