«У нас буде більше PS5, ніж було PS4 на момент запуску», – Sony

Генеральний директор Sony Джим Райан також сказав, що ціна консолі була визначена на початку цього року.

Незважаючи на чутки щодо можливих проблем з постачанням консолей PS5, Sony підтвердила, що випустить багато консолей — навіть більше, ніж було PS4 під час запуску. Про це заявив генеральний директор Sony Interactive Джим Райан в інтерв’ю Famitsu.

«Ми хочемо, щоб вони [користувачі] знали, що консоль, яку вони купують, буде актуальною через кілька років», — сказав Райан.

Всупереч раніше опублікованому звіту Bloomberg, представник Sony заявив, що у компанії не буде проблем з постачанням, коли консоль надійде в продаж 12 листопада в США та Японії, а також 19 листопада в інших регіонах. Скільки точно пристроїв буде випущено під час запуску, Райан не уточнив, проте він сказав, що консолей PS5 буде більше, ніж PS4, коли вони були запущені в 2013 році. Відзначимо, що тоді компанія продала 2,1 мільйона PS4 за перші два тижні після запуску і 4,5 мільйона до кінця року.

Генеральний директор Sony Interactive Джим Райан також пояснив ціноутворення PlayStation 5 (499 доларів з приводом Blu-ray і 399 доларів без). Він заявив, що рішення було прийнято «досить рано в цьому році». Райан відзначив це через чутки про те, що Sony скоригувала ціну у відповідь на запуск Microsoft Xbox One Series X.

Джерело engadget
Не пропустіть