У Мережу злили точну ціну і зображення нового Huawei Mate 20 і Mate 20 Pro

Старша версія новинки буде коштувати цілих 1100 доларів, а молодша обійдеться в 900 доларів. На тлі таких цін нові версії iPhone виглядають набагато привабливіше.

Тисячі фанатів по всьому світу чекають виходу смартфонів Huawei Mate 20 і його «старшого брата» Huawei Mate 20 Pro. Нещодавно напередодні презентації новинки У Мережу злили точну ціну і зображення нового пристрою. Зображення були опубліковані відомим інсайдером Роландом Квандт.

На зображеннях був представлений смартфон Huawei Mate 20 з безрамковим дисплеєм, що очевидно, і невеликим вирізом у верхній частині, в який ввійшла фронтальна камера. За інформацією інсайдера, пристрій отримає TFT-дисплей з діагоналлю 6,33 дюйма. Дозвіл складе 1080 на 2244 точок. Huawei Mate 20 Pro в свою чергу буде володіти AMOLED-екраном, дозвіл складе також 6,3 дюйма.

Варто відзначити, що крім зображень у Мережу потрапила також і ціна Huawei Mate 20 з Huawei Mate 20 Pro. Виявилося, що перший смартфон буде коштувати близько 850-900 доларів на офіційному ринку. Другий пристрій обійдеться покупцям в 1050-1100 доларів, що звичайно ж є величезною ціною для смартфона такого класу.

Звичайно ж новинки отримають новий процесор Kirin 980 і модуль камери, в якому буде більше двох об’єктивів. Однак, смартфону навряд чи вдасться скластися конкуренцію новим iPhone Xs, який виглядає набагато привабливіше свого конкурента, маючи однакову ціну. Принаймні вже достеменно відомо, що «яблучний» смартфон буде потужнішим Huawei Mate 20 Pro, та й компанія Huawei далеко не Apple.


Не пропустіть