У мережу злили оновлену оболонку Samsung One UI 2.0: що нового

Зовнішній вигляд і нові фішки One UI 2.0 стали відомі задовго до презентації Android 10, але, швидше за все, це просто тестова версія

В інтернеті з’явилося відео, на якому португальський ютубер на ім’я Dudu Rocha демонструє нову оболонку Samsung One UI 2.0. Вона ще не була представлена офіційно і невідомо, як блогеру вдалося отримати до неї доступ, але факт залишається фактом — тепер ми знаємо про прийдешній реліз більше.

Нову оболонку обіцяють випустити на Android 10 для Galaxy S10, Note 10 і більш ранніх пристроїв. Google ось-ось випустить стабільну версію наступного Android для того, щоб розробники почали створювати свої надбудови. І те, що продемонстрував Dudu Rocha, швидше за все, є попередньою версією оболонки, яку Samsung випустить в майбутньому.

Судячи з мінімальних змін зовнішнього вигляду One UI, показаних в наведеному вище відео, ми не наважуємося назвати цю версію 2.0. Більше вона схожа на дуже ранню збірку для розробників, в яку включили всі обов’язкові функції Android 10, такі як нова система управління жестами. У Samsung і так є жести, але для їх використання потрібно активувати це через настройки.

Однак в Android 10 вони вбудовані на системному рівні, що повинно привести до більш плавної роботи. Перегортування вгору від нижньої рамки приведе вас до домашнього екрана, свайп з лівого або правого краю дисплея діє в якості кнопки «назад», а провівши пальцем знизу і затримавши його на частку секунди, ви викличете меню відкритих додатків.

Що стосується дизайну інтерфейсу нової One UI, компанія, схоже, не внесла в нього ніяких серйозних змін. Годинники займають менше місця, але все інше схоже на те, що ми маємо зараз. І це не страшно, оскільки оболонка вже і так досить хороша. Можливо, Samsung внесуть в подальшому ще якісь зміни, але поки ми бачимо те, що бачимо.

Без сумніву, оболонка, яку показав португальський блогер, є дуже ранньою збіркою, оскільки Android 10 ще не випущений навіть для пристроїв Google Pixel. Під відео немає ніякого посилання для завантаження One UI 2.0 і нам, ймовірно, доведеться почекати до презентації Samsung, яка буде пізніше в цьому році.


Не пропустіть