У мережі з’явилися нові зображення просунутої версії недорогого флагмана Redmi K30 5G

Але щось нам підказує, що і це якісний фейк

Буквально вчора в мережі з’явилося зображення, нібито демонструюче, як буде виглядати новий недорогий флагман Redmi – Redmi K30 Pro 5G. Але той рендер виявився фейком. Зате зараз, нарешті, почали з’являтися зображення, що демонструють те, як цілком ймовірно може виглядати майбутня новинка.

Але навіть незважаючи на те, що дані рендери більше схожі на правду, ми все-таки рекомендуємо ставитися до них досить скептично – той же ресурс Gizchina.it, водний знак якого є на зображеннях, дуже часто допускає фейки в числі власних витоків.

В цілому ж рендери показують, що Xiaomi може піддатися загальному тренду на квадратно-прямокутні блоки основних камер і відійти від більш стильного рішення, яке ми бачили в Mi Note 10 і Mi 10. Також більш просунута версія недорогого флагмана Redmi K30 5G, судячи з усього, все ж отримає виріз у дисплеї, а не висувну фронтальну камеру, що явно засмутить велику кількість користувачів. Зате їх потішить той факт, що, судячи з наявної інформації, працювати новинка буде на базі флагманського процесора Snapdragon 865. Коли відбудеться анонс пристрою – все ще невідомо.

Джерело /Leaks
Не пропустіть