У мережі з’явилося “живе” фото неанонсованого Google Pixel 5 XL

До анонса новинки залишилося трохи більше наж півроку

Захід Google, на якому компанія демонструє свої нові флагмани, традиційно проходить в кінці року – у жовтні. І незважаючи на те, що до презентації Google Pixel 5 XL залишилося більше півроку, в мережі вже з’явилося перше “живе” фото неанонсованого смартфона.

І це не перший випадок, коли флагманський смартфон пошукового гіганта витікає в мережу задовго до анонса. Не менш традиційною, ніж осіння презентації компанії, є і поява перших зливів на початку кожного року. Так було з Google Pixel 3, так було і з четвертим Pixel. Витік Google Pixel 5 XL практично нічого цікавого про будову нам не розповідає – судячи із зображення, ми лише можемо припустити, що компанія зробить нижню рамку смартфона ще тоншою, але при цьому залишить помітну смугу на верхній частині девайса.

Нагадаємо, що трохи раніше в мережі з’явилися перші згадки про більш дешевоу версію Google Pixel 4 – Pixel 4a і 4a XL. Пристрої можуть отримати такий самий модуль камери, що й у “старшої” версії, але при цьому мати більш недорогі матеріали корпусу, а також позбутися моушн-сенсора Motion Sense.

Джерело \LEAKS

Не пропустіть