У Instagram вводять нові функції для захисту від образ

Штучний інтелект буде стежити за вашими висловлюваннями і пропонувати не публікувати образливі повідомлення

Скоро в Instagram з’являться дві нові функції, спрямовані на боротьбу з образами всередині соціальної мережі. Про це повідомляє генеральний директор Instagram Адам Моссера (Adam Mosseri) в офіційному блозі компанії.

«Цькування в інтернеті — це комплексна проблема», – каже Моссера. У Instagram роками намагалися боротися з образливим контентом, будь то фотографії, коментарі, відео або особисті повідомлення. В технології захисту користувачів від небажаного контенту вкладалися значні кошти. І тепер в соціальній мережі з’являється нова функція, яка працює на основі ШІ.

Так, кожне ваше повідомлення чи коментар буде перевірятися штучним інтелектом на предмет образливих висловлювань або виразів. Якщо система вважатиме ваші слова образливими, то додаток виведе нове діалогове вікно з пропозицією відмовитися від публікації образливого контенту. В ході тестування виявилося, що це дійсно спонукає людей скасовувати публікацію і ділитися чимось «менш образливим».

Інша функція Restrict (обмеження) зараз тільки входить у фазу тестування. Дана опція дозволить обмежувати спілкування з певними особами без повідомлення їх про це. Всі їх коментарі під вашими постами і інша активність буде видна тільки їм самим.

Передбачається також можливість модерації, коли ви зможете вручну приховувати коментарі людей зі списку Restricted. До того ж користувачі, яким ви обмежите доступ до своєї сторінки, більше не зможуть бачити коли ви були онлайн, прочитали ви їх повідомлення чи ні.

«Ми несемо відповідальність за створення безпечного середовища в Instagram. Це було важливим пріоритетом для нас протягом довгого часу, і ми продовжуємо вкладати кошти для кращого розуміння і розв’язання цієї проблеми ». – Адам Моссера, генеральний директор Instagram.


Не пропустіть