У Glovo розширився функціонал – додана підтримка донатів та медичних консультацій

У компанії Glovo, що раніше лише доставляла товари та їжу з ресторанів, тепер розширила функціонал додатку. Тепер він дозволяє жертвувати кошти та отримувати медичні консультації. Нові можливості стануть доступними у всіх областях України.

У першому “бабблі”, який призначений для донатів, можна пожертвувати кошти фондам “Повернись живим” та Товариству Червоного Хреста України. Сума донату може варіюватися від 10 гривень до 10000. Слід зазначити, що через появу цієї функції та можливості отримувати медичні послуги додаток зробили доступним по всій території України, а не лише там, де доступна кур’єрська доставка Glovo.

У другому “бабблі”, який називається “Здоров’я”, доступні “Медичні послуги” (тут можна знайти контакти для безкоштовних консультацій терапевта, кардіолога, гастроентеролога, пульмунолога, ревматолога, рентгенолога, ендикронолога та нефролога). У розділі “Онлайн-консультації” користувачі отримають доступ до платних консультацій гінеколога, лора, ендокринолога, уролога, психолога, невролога, хірурга та терапевта, які надає приватна клініка Universum Clinic. Медичні заключення після консультацій будуть надсилатися через месенджери або на електронну скриньку.


Не пропустіть