У Фінляндії будуть транслювати новини українською мовою

Згідно з інформацією від міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченко, яку він оприлюднив у своєму Facebook, фінською телерадіокомпанією YLE буде запущена трансляція новин українською мовою. Варто зазначити, що Фінляндія розірвала всі культурні зв’язки з росією ще на початку повномасштабної війни росії проти України.

Варто зазначити, що в рамках розмови Ткаченка та Петрі Хонконен, міністра науки і культури Фінляндії, були узгоджені підтримка працівників сфери культури і мистецтв з України, що переїхали до Фінляндії. Окрім цього, була обговорена підтримка установ і митців, що працюють в Україні під час війни, а також фінансування грантів, які видає Український Культурний Фонд та Український Інститут Книги.

Окрім цього, в рамках обговорення йшла мова про медіаспівпрацю, у тому числі про підтримку санкцій, що накладені на російські канали, а також запуск каналів з новинами українською мовою. Трансляції буде підтримувати Центр стратегічних комунікацій та інформбезпеки, а також Національний проект з медіаграмотності “Фільтр”, що здійснюють боротьбу з російською дезінформацією.


Джерело Facebook

Не пропустіть