У додатку Приват24 з’явилися нові корисні функції

Оновився додаток Приват24: тепер він пропонує українцям новий сервіс купівлі автобусних квитків та інші корисні функції. Про це повідомляє пресслужба банку.

Головні оновлення:

  • Новий сервіс купівлі автобусних квитків. Щоб придбати квитки, користувачам потрібно перейти в меню “Сервіси” → “Транспорт” → “Автобус”.
  • Оновлений Приват24 має нове єдине меню “Комунікації”, де можна зв’язатися з банком через “Допомогу онлайн” чи подзвонити на гарячу лінію. Також тут можна знайти подані заявки, повідомити про шахрайство, перелік усіх телефонів служби підтримки та сторінки банку в соцмережах.
  • У додатку зʼявився сервіс для регулярних поповнень депозитів та можливість оформлення іпотеки під 3% річних за державною програмою “єОселя”. Щоб налаштувати поповнення депозитів, необхідно відкрити інформацію за вкладом та натиснути кнопку “Регулярне поповнення”.

У налаштуваннях карток також додали нові функції самостійного підключення виплати заробітної плати на свою картку для виплат та керування переказами на картку через сторонні сервіси. Крім того, ПриватБанк оновив веб-версію Приват24, де тепер також можна оформити іпотеку під 3% річних за державною програмою “єОселя”.

Джерело Приватбанк

Не пропустіть