У Apple HomePod та HomePod Mini з’явиться підтримка якісного звуку без втрат

Компанія Apple опублікувала більші подробиці щодо майбутнього запуску аудіо без втрат у сервісі Apple Music. Згідно з останніми даними, розумні колонки Apple HomePod та HomePod Mini будуть мати підтримку аудіо без втрат якості після майбутнього оновлення програмного забезпечення. На жаль, поки Apple не уточнила, коли саме буде випущено це оновлення.

Крім цього, у документі сказано, що Apple TV 4K буде підтримувати стандартний звук без втрат після того, як файли ALAC стануть доступними у червні. Нагадаємо, що Apple заявила, що у більшості випадків для звуку рівня “Hi-Res Lossless” потрібні будуть додаткові зовнішні пристрої, як USB-ЦАП.

Крім цього, згадується, що при прослуховуванні через кабель Lightning-3.5 міліметра звук буде “фантастичним”, але технічно він не буде “без втрат” через аналогово-цифрове перетворення, яке відбувається в кабелі. Компанія Apple ще раз підтвердила, що якість без втрат стане ексклюзивом сервісу Apple Music.

Нагадаємо, що у червні, на момент запуску аудіо без втрат у Apple Music, сервіс зможе запропонувати понад 20 мільйонів композицій у такій якості. До кінця 2021 року їхня загальна кількість повинна перевищити 75 мільйонів.


Не пропустіть