Twitter знову забанив акаунти, які публікували заяви Трампа

Соціальна мережа Twitter заблокувала обліковий запис DJTDesk, який використовувався для розміщення в соціальній мережі заяв з офіційного сайту попереднього президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа. Нагадаємо, що 4 травня Трамп запустив персональний сайт, який в плані дизайну нагадує соціальну мережу Twitter.

На цьому сайті є розділ “From the Desk of Donald J. Trump (зі стола Дональда Трампа), в рамках якого публікуються заяви попереднього президента США. Також на сайті передбачена можливість публікувати заяви у Twitter та Facebook, причому, що цікаво, можливості коментувати ці заяви немає.

Twitter-акаунт DJTDesk, який був створений шостого травня, дублював пости з особистого сайту Трампа. У Twitter відреагували дуже швидко і буквально за кілька годин після появи його заблокували. Джейсон Міллер, радник Трампа, заперечив зв’язок між цим обліковим записом та Дональдом Трампом.

За словами представника Twitter, у соцмережі планують далі діяти в рамках Політики щодо відхилення від бану та застосовувати всі необхідні міри щодо облікових записів, які намагаються просувати заблокований вміст. Крім цього, у Twitter незабаром заблокували аналогічні облікові записи – DJTrumpDesk, DeskoofDJT та DeskOfTrump1.


Не пропустіть