Творці браузера Firefox створили сервіс блокування реклами

Його можна протестувати безкоштовно.

Для багатьох цифрових видавців реклама на сайті забезпечує життєво важливий потік доходів. Додатки-«адблокери» знаходять все більше методів позбавлення інтернет-сторінок від настирливих банерів, але, коли рекламодавець виявляє такі розширення, він нерідко обмежує функціональність сайтів. Такі компанії як Scroll, працюють над тим, щоб примирити дві сторони. Спільно з Mozilla розробники створили спеціальне розширення для браузера Firefox під назвою Firefox Better Web.

Firefox Better Web створений для того, щоб полегшити перегляд веб-сторінок. Сервіс дасть користувачам те, що вони хочуть найбільше — контент високої якості без відстеження третіми особами.

Підписка коштує $2,49 в місяць. Частина доходів буде перерахована видавцям, які беруть участь в проекті — це допоможе їм продовжувати створювати контент без реклами. Сьогодні вже понад 300 видавців, включаючи Android Police, стали частиною мережі Scroll без реклами, тому існує ймовірність, що деякі з ваших улюблених сайтів також будуть в списку.

Бета-версія розширення вже доступна в США для користувачів, які зареєстрували обліковий запис Firefox. Сервіс можна протестувати безкоштовно протягом 48 годин. Розробники планують розширити географію Firefox Better We , проте тоді вартість підписки імовірно зросте до $4,99 в місяць.

Джерело mozilla
Не пропустіть