Ця семирічна функція Android все ще залишається невідомою для багатьох користувачів

Нещодавно на Android Authority було опубліковано статтю, в якій пояснюється, чому багато користувачів залишаються вірними Android, поки iOS не отримає функцію каналів сповіщень. У статті йдеться про досвід використання iPhone після багатьох років на Android. Перехід був особливо болісним для автора через відсутність каналів сповіщень на iOS, функції, яка з’явилася на Android ще в версії 8.0. Якщо ви досі не знаєте, що таке канали сповіщень, ви не одні.

Як з’ясувалося, більша частина користувачів не знайома з каналами сповіщень на Android. В опитуванні, проведеному Android Authority, взяли участь понад 5 300 осіб, 43,6% з них не знали, що таке канали сповіщень/категорії на їхніх пристроях Android. На щастя, табори були майже рівномірно розподілені. 40,2% респондентів відповіли, що використовують канали сповіщень і погодилися, що iOS також могла б скористатися подібною системою.

“Канали сповіщень – це добре, і Apple обов’язково має їх скопіювати (і не вистачає історії сповіщень і, меншою мірою, відкладення сповіщень на iOS),” – написав один з користувачів.

Проте деякі користувачі вважають, що система сповіщень на iOS краща, ніж на Android. Один з них навіть зазначив, що система сповіщень Android була набагато кращою раніше, ніж зараз.

“Якщо порівнювати з останніми версіями Android, то так, різниця менша, просто, тому що Google зробила сповіщення гіршими. З Android 11 і раніше, різниця просто колосальна, наскільки краще були сповіщення порівняно з сучасним Android та iOS. Тому деякі користувачі так розчаровані в Android: можна отримати набагато кращий досвід сповіщень, використовуючи телефон 6-10-річної давності. Це щось неправильне.”

Для тих, хто досі не знає, що таке канали сповіщень на Android, можливо, настав час їх випробувати. Канали сповіщень дозволяють вирішити, які сповіщення від додатків можуть бути нав’язливими чи видимими. Вони надають більш детальний контроль, щоб користувачі не отримували довгий список непотрібних сповіщень. Просто потрібно зайти в налаштування сповіщень додатка та обрати канали, які потрібно ввімкнути або вимкнути.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть