Ця броньована вантажівка приховує ігровий сетап ASUS ROG всередині

ASUS Republic of Gamers об’єдналася з творцями контенту на YouTube Hacksmith Industries, щоб створити неймовірно крутий ігровий сетап ROG всередині броньованої вантажівки. У цьому броньовику прихована мобільна ігрова станція, повністю оснащена обладнанням ROG. Ігрові крісла, монітори, ноутбуки – все, що потрібно.

Це мобільна ігрова станція, яка може витримати будь-які погодні умови, поки ви залишаєтеся прохолодними та спокійними всередині, насолоджуючись улюбленими відеоіграми. Звичайно, ми кажемо “ви”, але насправді це не для вас. Або будь-кого, хто не є частиною Hacksmith Industries. Адже це не вантажівка, яку можна купити. Це проєкт, який Hacksmith вигадали й вирішили втілити в життя. Але це не робить його менш крутим.

Офіційно цей проєкт називається ASUS ROG x Hacksmith Mobile Command Center. Це майже 7-тонний монстр, який Hacksmith можуть використовувати на різних заходах. Вантажівка, схоже, була мрією Hacksmith протягом багатьох років, і коли ASUS дізналися про проєкт, вони вирішили співпрацювати з Hacksmith.

ASUS забезпечила весь ігровий комплект, включаючи RGB-підсвічування, щоб інтер’єр не тільки залишався яскравим, але й виглядав стильно та відповідав темі. Hacksmith взяли все це обладнання та встановили його всередині задньої частини вантажівки. Тепер група готова грати будь-де з комфортом.

Відео проєкту вже доступне на каналі Hacksmith, і якщо ви любите унікальні ігрові сетапи, це обов’язково варто подивитися. Коли думаєте про свій ідеальний ігровий сетап, навряд чи ви уявляєте собі здатність витримувати кулі. Але саме це ви отримаєте з цією мобільною командною станцією. Вантажівка має майже 2 300 кг броні, включаючи броньовані шини та повністю укріплену кабіну, яка може витримати кулеметний вогонь і вибухівку.

Загалом, вантажівка не підходить для гри під час руху, оскільки це буде досить тряска поїздка. Але вона ідеально підходить як мобільна ігрова станція, яка може бути використана для ігор на заходах у стаціонарному режимі. І саме для цього вона була створена з самого початку.

Джерело Android Headlines

Не пропустіть