Цього року на ринку з’явиться безліч складаних смартфонів

Раніше цього місяця в Мережі були опубліковані фото складаного смартфона Xiaomi з MIUI 12 на борту. З тих пір ходять чутки, що компанія випустить цей пристрій в кінці цього року. Тепер в новому звіті стверджується, що в 2021 випустити складані телефони також планують інші китайські OEM-виробники.

Як повідомляє один відомий китайський мережевий інсайдер, компанії Xiaomi, Oppo і Vivo готуються до запуску нових складаних смартфонів. Презентація їхніх пристроїв відбудеться в кінці року.

Що стосується Xiaomi, то її смартфон з гнучким екраном був помічений в китайському метро. Пристрій схований в чохол, тому його дизайн все ще не розкритий. Цей пристрій, імовірно, є прототипом і використовує шарнірний механізм, аналогічний тому, що використовується в Galaxy Z Fold. Також видно, що пристрій працює під управлінням ОС MIUI 12. Передбачається, що це Mi Mix 4.

Якщо вірити чуткам, складаний смартфон Oppo отримає такий же шарнірний механізм, що і прототип Xiaomi.

Інсайдер також розповів про компанію Samsung. За його словами, південнокорейський гігант збільшив постачання складних дисплеїв, тому цього року очікується велика хвиля впровадження загартованої технології гнучких екранів.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть