Ціна Xiaomi Mi Band 5 впала до рекордного мінімуму

На даний момент саме фітнес-браслети є найпопулярнішими наручними гаджетами серед користувачів, адже гаджети пропонують справді широкий функціонал за дуже доступною ціною. Вже багато років поспіль найпопулярнішою моделлю залишається Xiaomi Mi Band, цього року це п’яте покоління, і саме його зараз на українському ринку пропонують за рекордно низькою ціною. Нагадаємо, що Xiaomi Mi Band 5 вийшов буквально літом цього року.

Від випуску Xiaomi Mi Band 5 пройшло менше 6 місяців, а фітнес-браслет вже доступний за рекордно низькою ціною – девайс пропонують купити за ціною 745 гривень, у той час як початкова ціна складала 1435 гривень, тобто ціна впала майже вдвічі лише за декілька місяців. Слід звернути увагу на те, що за цю ціну компанія пропонує справді непоганий функціонал.

Браслет дозволяє відстежувати фізичну активність, перебіг якості сну, має підтримку багатьох режимів відстеження спортивних активностей. Xiaomi Mi Band 5 дозволяє дистанційно керувати кнопкою спуску камери на смартфоні, отримувати сповіщення про повідомлення чи вхідні дзвінки, використовувати секундомір, будильник та багато інших фішок.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi Band 5 оснащений AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 1.1 дюйма, роздільна здатність якого складає 294 х 126 пікселів. У девайса є модуль Bluetooth 5.0 Low Energy, який дозволяє йому підключатися до пристроїв, використовуючи при цьому мало енергії. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 125 мАг, у якого є підтримка технології швидкої зарядки через пропрієтарний роз’єм.

Джерело Hotilne
Не пропустіть