Ціна Bitcoin досягла свого історичного максимуму

Хоча бум криптовалют кількарічної давності останнім часом явно пішов на спад, зараз найвідомішій криптовалюті, Bitcoin, удалося досягти рекордного показника ціни. Нагадаємо, що минулий рекордний показник був досягнутий ще 18 грудня 2017 року, тобто майже три року тому – тоді він склав 19783,21 долари. Після цього ціна криптовалюти відчутно пішла на спад і не поверталась до попередньої позначки до сьогоднішнього дня.

Сьогодні був зафіксований курс на рівні 19786,24 доларів, що є найбільшим показником на всю історію. Ціна Bitcoin піднялася на фоні загального оптимізму на світових ринках, адже незабаром очікується підйом економіки після появи вакцин від коронавірусу COVID-19, який став причиною відчутного падіння світової економіки на початку цього року. Через це відчутно збільшились інвестиції у найбільш ризиковані активи, у тому числі й криптовалюти.

Нагадаємо, що раніше з’являлися експертні думки про те, що Bitcoin може досягти позначки у 100 тисяч доларів вже наступного року. При цьому протилежна думка каже, що нестабільні криптовалюти не можна використовувати, як спосіб заощадження, а лише як спекулятивні активи. Нагадаємо, що раніше загальний оборот торгівлі Bitcoin досягнув позначки в 50 мільярдів доларів на день, що значно перевищує показник у 18 мільярдів доларів на день, який спостерігався у вересні цього року.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ
Не пропустіть