Цей Android-смартфон отримував оновлення протягом 7 років

Більшість виробників Android-смартфонів перестають підтримувати свої продукти після двох або трьох років, залишаючи їх без оновлень системи та патчів безпеки, незважаючи на те, що у них все ще є можливість працювати з останніми версіями операційної системи Android. Щоправда, є деякі бренди, які забезпечують підтримку своїх продуктів протягом більш тривалого періоду.

Так, ми хочемо поговорити про Fairphone – компанію, яка спеціалізується у створенні витривалих смартфонів, які можна дуже легко ремонтувати. Так, після семи років безперервної підтримки, ця компанія з Амстердаму повідомила, що один з її перших смартфонів перестане отримувати оновлення у березні. Мова йде про Fairphone 2, презентований ще у 2015 році.

Нагадаємо, що модель була презентована з операційною системою Android 5 Lollipop, і останнім великим оновленням, яке вона отримала, стала Android 10. Нагадаємо, що спершу в компанії планували оновлювати модель від 3 до 5 років, але згодом рішення вирішили змінити на користь більш тривалого періоду.

У компанії заявили, що модель більше не буде отримувати оновлень безпеки, через що може бути більш вразливою до атак. Окрім цього, з часом можуть перестати працювати деякі програми. Слід зазначити, що модель ще якийсь час буде мати можливість встановлення сторонніх прошивок, як /e/OS або LineageOS. Це буде зручно для тих користувачів, які мають намір і надалі продовжувати використання Fairphone 2.

Нагадаємо, що компанія також дає можливість перепрацювання Fairphone 2 у рамках програми Fairphone Reuse and Recycling, у рамках якої передбачена видача ваучера на 50 євро для використання в офіційному онлайн-магазині компанії за зданий смартфон (для участі у програмі слід здати його до 31 березня цього року). На даний момент актуальним смартфоном у модельному ряді Fairphone є модель Fairphone 4, базова версія якого доступна за ціною 579 євро.

Джерело GSMArena

Не пропустіть