Це повний провал: смартфони Sony і LG ніхто не купує

Компанія LG в другому кварталі 2019 року по всьому світу продала всього-на-всього 1,61 млн смартфонів, що на 440 тисяч менше, ніж за аналогічний період часу роком раніше. Очевидно, що це повний провал, тому що вже через 2 – 3 роки від цього виробника на ринку телефонів може не залишитися і сліду. Японська корпорація Sony, судячи з усього, посоромилася називати конкретне число проданих телефонів, тому вона розкрила лише обов’язкові дані про прибуток. Так, як вдалося з’ясувати, за один рік прибуток мобільного підрозділу скоротилася на 29,8%, склавши всього $ 926 млн доларів.

Якщо раніше Sony планувала в 2019 році продати 5 млн смартфонів, що було б для неї непоганим результатом, то тепер аналітики компанії прогнозують продажу лише на рівні 4 млн штук, і далеко не факт, що таких вдасться досягти. Співробітники японської корпорації не розкривають, чому їх мобільні пристрої погано продаються, а от в LG охоче коментують ситуацію. Там повідомили про те, що інтерес покупців до преміальних моделей падає, а на ринку з кожним днем ​​посилюється конкуренція, тому виживають на такому тільки найсильніші, в число яких даний виробник, судячи з усього, не входить.

І дійсно, якщо подивитися на ціни смартфонів Sony і LG, то можна легко помітити, що їх продукція коштують відчутно дорожче, ніж гаджети від компаній з Китаю, а також конкурентів з інших країн світу, але при цьому за частиною технічного оснащення вона ідентична. Простіше кажучи, покупців змушують переплачувати за бренд, але з кожним роком людей, які бажають це робити, все менше і менше, тому що ніякої реальної користі така переплата з собою просто не несе. Навряд чи ситуація зміниться в найближчому майбутньому, тому, можливо, вже незабаром дві ці компанії припинять випускати нові моделі смартфонів.


Не пропустіть